Werbea – Body, Mind, Soul & Spirit

Doručení a platba zboží

Balíky odesíláme do 24 hodin od vytvoření objednávky. Naši nasmlouvaní přepravci garantují dodání vaší objednávky již na druhý den. Během svátků nebo velkých výprodejů však nemůžeme garantovat odeslání do 24 hodin. Balíky expedujeme v nejbližším možném termínu a následně je v kompetenci přepravní společnosti, v jakém termínu mezi svátky balík vzhledem k vytíženosti doručí.

Někteří z přepravců vám vědí doručit zásilky i v sobotu. Aktuální seznam přepravců naleznete v sekci Platba a Doprava.

Seznam aktuálních přepravců a cen naleznete v sekci Platba a Doprava.

Na výdejním místě je možné zakoupit nejprodávanější produkty z našeho e-shopu. Aktuální nabídku vám rádi ověříme, stačí když nám pošlete zprávu na objednavky@werbea.com nebo zavoláte na naši infolinku +421 948 938 717.

V případě, že objednávku zaplatíte předem, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud plánujete objednávku zaplatit v hotovosti nebo kartou až na prodejně, administrativní poplatek je 1 €.

Objednávky vytvořené na stránce www.werbea.com doručujeme v rámci celé EU. Také víme doručit objednávky mimo EU, stačí když nám pošlete zprávu na info@werbea.com nebo zavoláte na naši infolinku +421 948 938 717.

Po odeslání zásilky z našeho skladu obdržíte informační e-mail s číslem zásilky. Následně víte sledovat stav vaší zásilky přímo na stránce vybraného přepravce.

Hotovostí / kartou v sídle firmy – akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro a MasterCard.

Platba na dobírku – Zboží zaplatíte přepravci v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky na vámi uvedené adrese. Administrativní poplatek za platbu na dobírku je 1 €.

Platba kartou online – Svou objednávku můžete zaplatit kartou, která má povolené platby na internetu. Jde o pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby. Aktuálně přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.

Bankovním převodem – Platbu za zboží můžete realizovat i prostřednictvím online bankovnictví. Na vaši e-mailovou adresu zašleme informace potřebné pro uskutečnění platby přes elektronické bankovnictví. Platbu můžete provést do 3 dnů od vystavení objednávky. Nezapomeňte vyplnit všechny potřebné údaje, zejména variabilní symbol, jinak se může proces prodloužit. Zboží vám odešleme až po zaevidování platby na našem účtu.

X