Werbea – Body, Mind, Soul & Spirit

Snídaňový balíček pro Energii

( 0 out of 5 )
2.129  s DPH
  • Množství doplňků a vitamínů na 1 měsíc.
  • Raňajková směs Great Start:
  • Bez obsahu lepku a glutenu.
  • Ideální pro vegetariány a vegany.
  • Mix bezlepkových obilovin, ořechů, semínek, ovoce goji a vlákniny.
  • MCT Olej.
  • Power Kolagen.
EAN: 8588008658260 Katalogové číslo: 703 Kategorie: ,

S našimi odborníky jsme vytvořili balíček doplňků vhodný pro muže i ženy kteří vyznávají zdravý životní styl, ale nemají čas na ranní přípravu kvalitní snídaně. Spojením Power kolagenu a MCT Oleje podpoříte látkovou přeměnu, imunitní systém a snížení oxidačního stresu. Pokud k tomu přidáme snídaňová směs Great Start zásobíte tělo denní dávky omega 3 mastných kyselin. Hned zrána tak získáte kvalitní a rychlý zdroj energie pro celý den. Spojením doplňků výživíte své klouby a podpoříte jejich pohyblivost. Kombinace doplňků pomáhá regenerovat chrupavky v kloubech při artróze, artritidě a osteoartritidě.

 

DÁVKOVÁNÍ A NÁVOD NÁVOD K POUŽITÍ

Snídaňová kaše Great Start – 3 polévkové lžíce (50 g) snídaňové kaše GREAT START za stálého míchání zalijte 100 ml převařenou teplou vodou (do 43 ° C), zamíchejte a nechte stát 2 minuty. Potom navrch poklademe 2-5 druhů vašeho oblíbeného nakrájeného nebo strouhaného čerstvého ovoce – banán, jablko, borůvky, jahody, maliny, mango, broskev, švestky. Podle chuti přidejte mletou skořici, kakao, kokos, med nebo javorový sirup.

MCT oil – do sklenice o objemu 150-300 ml nasypte jednu zarovnanou odměrku (8g) a dobře zamíchejte. Po rozpuštění nápoj vypijte. MCT Oil + je možné rozpustit i v jiném nápoji či jídle. Doporučená denní dávka je 1x denně 8g (1 odměrka). 

Power Collagen – do sklenice s objemem 200-300 ml nasypte jednu zarovnanou odměrku a dobre zamíchejte. Doporučená denní dávka je 7,2g (1 odměrka).

X